Eğitimlerinizi İnternet Üzerinden Destekleyin..

Liveto.net Öğrenci Yönetim Sistemi size eşsiz bir deneyim sunuyor. Eğitimlerinizi kısıtlamalar olmadan sınırsız kurs açma, sınırsız konu ve test ekleme özellikleri ile internet ortamına taşımak için doğru yerdesiniz. Sorunsuz altyapımız ve sürekli teknik desteğimiz ile öğrencilerinize 7/24 öğrenme imkanı sağlayın.

Sınırsız Grup Ekleme

Eğitimlerinizi sınırsız öğrenci grubu oluşturma özelliğimiz ile genişletebilir, öğrencilerinize birden fazla alanda farklı dersler tanımlayabilirsiniz.

Öğrenci yönetim sistemimizde sadece öğrenci sayısını sınırlandırıyoruz. Belirlediğiniz öğrenci sayısından bağımsız olarak dilediğiniz kadar kurs ve içerik oluşturabilirsiniz. Öğrenci sayınız zamanla artarsa ek öğrenci paketleri alabilir, eğitimlerinizi aksatmadan sürdürebilirsiniz.

  • Sınırsız Grup Oluşturma
  • Sınırsız Konu Ekleme

  • Sınırsız Test Ekleme

PAKET OLUŞTUR

Benzersiz Modüller

Eğitimlerinizi derinleştirmek ve öğrencilerinize daha iyi deneyimler sunmak için modüllerimizden faydalanabilirsiniz.

Eğitim modüllerimizi ihtiyaçlarınıza göre düzenledik. Karmaşık sistemler içinde siz ve öğrencileriniz kaybolmadan, eğitim odaklı sistemimiz sayesinde dakikalar içinde eğitimlerinize kolayca başlayabilirsiniz.

PAKET OLUŞTUR

Geniş Panel Yetkileri

Yönetici panelinde neredeyse tüm yetki sizdedir. Kurs oluşturma, test hazırlama, konu paylaşma gibi kısımlarda isteiğinize göre düzenleme imkanına sahipsiniz. 

10 farklı test oluşturma yöntemi ile öğrencilerinize farklı içeriklerde testler oluşturabilirsiniz. Kurs içeriğini kimlerin göreceğini, kurs görsellerini, test sonuçlarınızın öğrencilere nasıl gösterileceği gibi çok geniş düzenleme yetkileri tanımlanmıştır. Öğrencilerin ana sayfasında duyuru yayınlama, öğrenci gruplarına sınırsız mail gönderebilme vb. bir çok yetki ile kursunuzun yönetimi tamamen sizin elinizde olmaktadır.

PAKET OLUŞTUR

Öğrenci Dostu Tasarım

Öğrencileriniz karmaşık ve sıkıcı panellerin içerisinde kaybolmasın diye renklendirilmiş ve karmaşadan arındırılmış bir öğrenci paneli hazırladık.

Uzaktan eğitim sistemlerinde genelde yönetici panelleri üzerinde yoğun çalışmalar yapılır, öğrenci panelleri göz ardı bırakılır ancak liveto ekibi olarak biz, öğrenciler için benzersiz ve kolay anlaşılabilir bir arayüz hazırladık. Öğrencilerin sıkılmadan sistemi kullanabilmeleri temel hedefimiz olduğu için yönetici panelinden ziyade öğrenci panelinin kolay kullanımını ön planda tuttuk ve ortaya gerçekten kolay bir kullanıma sahip, renklendirilmiş liveto öğrenci panelini çıkardık.

PAKET OLUŞTUR

Canlı Odalar İle Tam Entegre

LMS Sistemine kayıtlı olan tüm kullanıcılarınız ve öğrencileriniz canlı ders odalarına hiç bir bilgi girmeden direkt sisteme kayıtlı isimleri ile girerler.

Uzaktan eğitim sistemlerinin bir çoğu yurt dışı menşeili olduğu için öğrenciler bir LMS sisteminden çıkıp canlı ders odasına girerken genelde isim ve mail adresi girmesi gerekir. Liveto sisteminde öğrenci panelinden canlı ders linkine tıkladığında canlı ders odasına sisteme kayıtlı ismi ile otomatik girer. Böylece öğrenci yoklaması da kolaylıkla yapılabilmektedir.

PAKET OLUŞTUR
ÜCRETSİZ SİTENİZİ HEMEN OLUŞTURUN!