Kamera kalitesi için canlı yayına katılırken kamera açma esnasında sistemimiz size kamera kalitenizi seçmeniz için bir seçenek çıkacaktır.

Ancak bu seçenek tek başına yeterli değildir. Kameranızın görüntü kalitesi de iyi olmalıdır. Profesyonel bir kamera yerine HD Webcam kullanabilirsiniz. Bizim önerdiğimiz kamera markası Logitech HD kamera modelleridir.

Canlı yayın yapılan ortamın ışık ayarları da görüntü kalitenizi etkileyecektir. Yeterince aydınlık bir ortamda arka planda siyah fon veya beyaz fon kullanmak görüntü kalitesini artırır.

Ses kalitesi için yeni versiyon bir laptop veya bir yaka mikrofonu edinebilirsiniz. Yaka mikrofonunuzun usb giriş standart bir mikrofon olması iyi bir ses kalitesi için yeterli olacaktır.

Canlı yayın yaptığınız odanın boş olmaması yankıyı azaltacaktır. Boş odada yapılan yayınlarda yankı etkisi yüksek olmaktadır.

Tüm bunların yanında internet upload hızınızın 2mbit veya üstünde olması gerekmektedir. 2mbit upload hızından düşük durumlarda yayında ses ve görüntü kopma sorunları yaşamanız muhtemeldir.

Ücretsiz Site Oluşturun

Fiyatlandırmaya Bakın!